Dożynki Gminne w Choczni już za Nami

W imieniu Stowarzyszenia LGD „Wadoviana” serdecznie dziękujemy za zaproszenie na dożynki gminy Wadowice w Choczni, które odbyły się w niedzielę, 27 sierpnia 2023 roku. Było to niezwykle udane wydarzenie, które przyciągnęło liczne grono gości i dostarczyło wiele radości. 🌾

Konkurs na wieńce dożynkowe był prawdziwą ucztą dla oczu, a wieńce przygotowane przez sołectwa zachwycały swoją kreatywnością i pięknem. Gratulujemy zwycięzcom!
🥇KGW Chocznia
🥈KGW Klecza Zarąbki
🥉KGW Wysoka
Nie możemy również zapomnieć o Paniach z gminnych Kół Gospodyń Wiejskich, które przygotowały wyśmienite potrawy do degustacji. Ich umiejętności kulinarne zasługują na najwyższe pochwały i z pewnością cieszyły podniebienia wszystkich obecnych.
Warto również wspomnieć o konkursie na najpyszniejszą szarlotkę, w którym każdy mógł wziąć udział jako członek jury. Gratulujemy KGW Gorzeń Dolny i KGW Klecza Zarąbki, których szarlotki zdobyły największe uznanie. 🥧
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” mogło wesprzeć tę inicjatywę jako sponsor nagród w postaci koszy upominkowych.
Skip to content