Kolejna „Biesiada Wadowicka” za Nami!

I tak oto dobiegły końca Dni Wadowic. Wczoraj (21.05) na Wadowickim rynku odbyła się „Biesiada Wadowicka” organizowana przez Nasze stowarzyszenie, koordynowana przez Dorotę Balak, podczas której miała miejsce degustacja kuchni polsko-włoskiej, przygotowanej przez Panie z KGW. Panie oraz uczniowie klasy gastronomicznej ZDZ- Szkoły w Andrychowie wzięli również udział w konkursie na „Najsmaczniejszy polski deser”, a jurorami w konkursie byli goście z miasta partnerskiego z Włoch.
Dla najmłodszych zostały przygotowane animacje przez Balonowe Żyrafki (brokatowe tatuaże, maski weneckie, balony) oraz warsztaty fryzjerskie poprowadzone przez uczniów klasy fryzjerskiej ZDZ – Szkoły w Wadowicach, a także warsztaty makijażowe poprowadzone przez uczennice z LO z innowacją kosmetyczną ZDZ- Szkoły w Andrychowie. W trakcie wydarzenia miały miejsce również śpiewy Pań z KGW oraz występ Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Andrychów”
Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w kolejnej edycji „Biesiady Wadowickiej” oraz dziękujemy darczyńcom, którzy dorzucili swoją cegiełkę do puszki dla Wojtusia z Wysokiej.
Skip to content