Wadoviana – Wybrani do realizacji strategii rozwoju lokalnego!

Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia, że nasze Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” zostało wybrane do realizacji strategii rozwoju lokalnego! Komisja ds. wyboru strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność potwierdziła listę ocenionych LSRów i wskazała naszą strategię jako jedną z wybranych.

To ogromne wyróżnienie dla naszego stowarzyszenia i wszystkich zaangażowanych w nasze projekty. Dzięki temu wsparciu, nasz obszar LGD „Wadoviana” zostanie zasilony kwotą ponad 3.900 000 euro. To ogromna szansa dla naszej społeczności! 💪🎉💰
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do opracowania i oceny naszej strategii. Wasza praca i zaangażowanie przyniosły nam ten sukces. Teraz czeka nas wiele pracy, aby efektywnie wykorzystać te fundusze i zrealizować nasze cele rozwojowe. 🙌💼🔨
Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja przyniesie wiele korzyści dla naszej społeczności. Będziemy kontynuować naszą pracę, aby rozwijać nasz obszar, wspierać lokalne przedsiębiorstwa, ożywiać kulturę i promować zrównoważony rozwój. 🌱🌍💡
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wsparcie i zaufanie. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy! Bądźcie na bieżąco, będziemy informować Was o kolejnych krokach i projektach, które zamierzamy zrealizować. 🤝💪📢
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najważniejsze informacje.
Skip to content