Zapraszamy na dwie wyjątkowe imprezy 9 września!

📣 ZAPRASZAMY NA DWIE WYJĄTKOWE IMPREZY! 🎉
Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” ma zaszczyt zaprosić wszystkich na dwie niezwykłe imprezy, które odbędą się 9 września na stadionie MKS Skawa Wadowice. Przygotowaliśmy dla Was piknik „Wadoviana. Wspiera, Bawi, Edukuje” oraz „Muzyczne Wadowice”. To będzie niezapomniane wydarzenie!

🌳 PIKNIK „WADOVIANA. WSPERA, BAWI, EDUKUJE” 🌳
Czas: 9 września, godzina 15:00
Miejsce: Stadion MKS Skawa Wadowice
Na pikniku „Wadoviana. Wspiera, Bawi, Edukuje” czeka na Was mnóstwo atrakcji dla całej rodziny! Będziecie mogli skorzystać z różnych stoisk z jedzeniem i napojami, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę zabaw, dmuchańce i animacje. Na scenie wystąpi zespół Zbóje, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń muzycznych. To idealna okazja, aby spędzić czas w przyjemnej atmosferze i jednocześnie wesprzeć lokalne inicjatywy.
🎶 „MUZYCZNE WADOWICE” 🎶
Czas: 9 września, godzina 15:30
Miejsce: Stadion MKS Skawa Wadowice
Wieczorem na stadionie MKS Skawa Wadowice odbędzie się również wyjątkowe wydarzenie muzyczne – „Muzyczne Wadowice”. Będziecie mieli okazję posłuchać niezwykłych utworów w wykonaniu Mateusza Mijala, popularnego artysty sceny muzycznej. To będzie prawdziwa uczta dla fanów muzyki, która przeniesie Was w magiczny świat dźwięków i emocji.
📢 Nie przegapcie tych niezwykłych wydarzeń! Szczegóły znajdziecie na plakatach promujących imprezy. Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego spędzenia czasu w pięknej scenerii stadionu MKS Skawa Wadowice. Do zobaczenia 9 września! 🤗🎉
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
Skip to content