Wadowice – Rynek Wadowice
Andrychów Andrychów
Wadowice – Koszary Wadowice
Basen w Andrychowie Andrychów
Wadowice Zapora w Świnnej Porębie Wadowice
Andrychów Panorama Andrychów
Wadowice Jezioro Mucharskie Wadowice
Andrychów park Andrychów

Nieczynne biuro LGD „Wadoviana” w dniach 15-16.04.2024r.

Szanowni Państwo, w związku z udziałem pracowników Biura LGD „Wadoviana” w szkoleniu w dniach 15-16.04.2024r. (poniedziałek-wtorek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne nieczynne.  Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych, życzy Zarząd, Kierownik i Pracownicy Biura Stowarzyszenia LGD „Wadoviana” 

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Biura LGD

Szanowni Państwo, w dniu 29.03.2024r. (piątek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne do godziny 12:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Udane warsztaty wypiekania bab i baranków w CKZiU1

Dzięki prężnej współpracy Pani Prezes Doroty Balak z Kołami Gospodyń Wiejskich z obszaru LGD „Wadoviana”, mogliśmy zorganizować kolejne udane warsztaty dla uczniów CKZiU nr 1 w Wadowicach. Tym razem Panie z KGW pokazały, jak wypiekać tradycyjne, wielkanocne babki i baranki.

Czytaj dalej

60 000 złotych dla Wadoviany w ramach „Mecenatu Małopolski”

Wspaniała wiadomość! Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” otrzymało wsparcie w wysokości tysięcy złotych na organizację cyklu letnich koncertów „Muzyczne Wadowice” w ramach konkursu „Mecenat Małopolski” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. To ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy!

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Biura LGD

Szanowni Państwo, z uwagi na udział pracowników biura w szkoleniu, w dniu 15.02.2024r. (czwartek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne do godziny 14:30. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Biura LGD

Szanowni Państwo, w dniu 09.02.2024r. (piątek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne do godziny 13:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2023-2027

W związku z koniecznością aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD „Wadoviana” na lata 2023-2027, Zarząd Stowarzyszenia LGD ”Wadoviana” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie swoich uwag i opinii.

Czytaj dalej
logotypy 2023-2027
Skip to content