Wadowice – Rynek Wadowice
Andrychów Andrychów
Wadowice – Koszary Wadowice
Basen w Andrychowie Andrychów
Wadowice Zapora w Świnnej Porębie Wadowice
Andrychów Panorama Andrychów
Wadowice Jezioro Mucharskie Wadowice
Andrychów park Andrychów

Nieczynne biuro LGD „Wadoviana” w dn. 15-16.04.2024r.

Szanowni Państwo, w związku z udziałem pracowników Biura LGD „Wadoviana” w szkoleniu w dniach 15-16.04.2024r. (poniedziałek-wtorek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne nieczynne.  Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych, życzy Zarząd, Kierownik i Pracownicy Biura Stowarzyszenia LGD „Wadoviana”

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Biura LGD

Szanowni Państwo, w dniu 29.03.2024r. (piątek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne do godziny 12:00. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Udane warsztaty wypiekania bab i baranków w CKZiU1

Dzięki prężnej współpracy Pani Prezes Doroty Balak z Kołami Gospodyń Wiejskich z obszaru LGD „Wadoviana”, mogliśmy zorganizować kolejne udane warsztaty dla uczniów CKZiU nr 1 w Wadowicach. Tym razem Panie z KGW pokazały, jak wypiekać tradycyjne, wielkanocne babki i baranki.

Czytaj dalej

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2014-2020

W związku z koniecznością aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego dla obszaru LGD „Wadoviana” na lata 2014-2020, Zarząd Stowarzyszenia LGD ”Wadoviana” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie swoich uwag i opinii.   Zmiany można zgłaszać na dołączonym poniżej formularzu osobiście w Biurze LGD (ul. Lwowska 7, 34-100 Wadowice) lub mailowo na  adres: wadoviana@op.pl do 25.03.2024r. do […]

Czytaj dalej

60 000 złotych dla Wadoviany w ramach „Mecenatu Małopolski”

Wspaniała wiadomość! Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” otrzymało wsparcie w wysokości tysięcy złotych na organizację cyklu letnich koncertów „Muzyczne Wadowice” w ramach konkursu „Mecenat Małopolski” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. To ogromny zaszczyt i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy!

Czytaj dalej

Zaproszenie na Posiedzenie Rady LGD

Szanowni Państwo, Zapraszam na posiedzenie Rady LGD „Wadoviana”, które odbędzie się w dniu 07.03.2024r. o godzinie 17:30 w siedzibie biura LGD, ul. Lwowska 7, 34-100 Wadowice.

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Biura LGD

Szanowni Państwo, z uwagi na udział pracowników biura w szkoleniu, w dniu 15.02.2024r. (czwartek) Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie czynne do godziny 14:30. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej
Unia EuropejskaLeaderProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWadoviana

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja jest współfinansowana ze Środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania: „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacji Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: Finansowy postęp we wdrażaniu LSR. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Skip to content