Wadowice – Rynek Wadowice
Andrychów Andrychów
Wadowice – Koszary Wadowice
Basen w Andrychowie Andrychów
Wadowice Zapora w Świnnej Porębie Wadowice
Andrychów Panorama Andrychów
Wadowice Jezioro Mucharskie Wadowice
Andrychów park Andrychów

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2014-2020

W związku z koniecznością aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego dla obszaru LGD „Wadoviana” na lata 2014-2020, Zarząd Stowarzyszenia LGD ”Wadoviana” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie swoich uwag i opinii.

Czytaj dalej

Prawdziwe święto muzyki z Baciarami!

Wczoraj, (13 lipca) na stadionie MKS Skawa odbył się drugi koncert z już cyklu „Muzyczne Wadowice” organizowany przez LGD „Wadoviana” we współpracy z Wadowice – tu wszystko się zaczęło.

Czytaj dalej

Zaproszenie na Posiedzenie Rady w dn. 11.07.2024

Szanowni Państwo, Zapraszam na nadzwyczajne posiedzenie Rady LGD „Wadoviana”, które odbędzie się w dniu 11.07.2024 r. o godzinie 10:00 w siedzibie biura LGD, ul. Lwowska 7, 34-100 Wadowice.   Porządek posiedzenia: Otwarcie zebrania Przedstawienie porządku obrad. Zgłaszanie uwag do porządku obrad. Przyjęcie porządku obrad. Wybór Sekretarza Rady Podjęcie uchwały w sprawie: wyboru Sekretarza Rady na III […]

Czytaj dalej

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2014-2020

W związku z koniecznością aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego dla obszaru LGD „Wadoviana” na lata 2014-2020, Zarząd Stowarzyszenia LGD ”Wadoviana” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie swoich uwag i opinii.   Zmiany można zgłaszać na dołączonym poniżej formularzu osobiście w Biurze LGD (ul. Lwowska 7, 34-100 Wadowice) lub mailowo na  adres: wadoviana@op.pl do 15.07.2024r. do […]

Czytaj dalej

Odbyło się Walne Zebranie LGD „Wadoviana” – Zarząd otrzymał absolutorium!

W dniu 27 czerwca 2024 roku w Stacji Kultury w Wadowicach odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „Wadoviana”. Podczas spotkania omówiono szereg ważnych kwestii dotyczących działalności organizacji w 2023 roku.

Czytaj dalej

Muzyczne Wadowice: BACIARY | Kapela OKOVITA | Zespół SERVOOS FAMILY

𝕄𝕦𝕫𝕪𝕔𝕫𝕟𝕖 𝕎𝕒𝕕𝕠𝕨𝕚𝕔𝕖 𝟚𝟘𝟚𝟜: 𝕃𝕖𝕥𝕟𝕚𝕖 𝕓𝕣𝕫𝕞𝕚𝕖𝕟𝕚𝕒 𝕨 𝕣𝕪𝕥𝕞𝕚𝕖 𝕫𝕒𝕓𝕒𝕨𝕪! Zapraszamy na drugi koncert piątego już cyklu „𝕄𝕦𝕫𝕪𝕔𝕫𝕟𝕖 𝕎𝕒𝕕𝕠𝕨𝕚𝕔𝕖”, organizowanego przez 𝕊𝕥𝕠𝕨𝕒𝕣𝕫𝕪𝕤𝕫𝕖𝕟𝕚𝕖 𝕃𝔾𝔻 „𝕎𝕒𝕕𝕠𝕧𝕚𝕒𝕟𝕒” we współpracy z Wadowice – tu wszystko się zaczęło!

Czytaj dalej

Czerwiec bogaty – w szkolenia i warsztaty

Mijający czerwiec w LGD „Wadoviana” obfitował w różnorodne szkolenia i warsztaty, dedykowane zarówno przedsiębiorcom, jak i mieszkańcom regionu. Była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności i wymiany doświadczeń.

Czytaj dalej

Nieczynne biuro LGD w dn. 21.06-24.06.2024

Szanowni Państwo, w dniach 21.06.2024 -24.06.2024 (piątek-poniedziałek), z uwagi na szkolenie pracowników, Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wadoviana” będzie nieczynne.

Czytaj dalej
Unia EuropejskaLeaderProgram Rozwoju Obszarów WiejskichWadoviana

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja jest współfinansowana ze Środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania: „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacji Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: Finansowy postęp we wdrażaniu LSR. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Skip to content